Niezależnie od tego czy jesteście Państwo prywatnym Inwestorem, czy dużą firmą budowlaną, WJ Groundwater zapewnia taki sam wysoki poziom oferowanych usług.

Firma WJ Groundwater oferuje kompleksowe usługi z zakresu zarządzania i kontroli wód gruntowych, obejmujące prace projektowe, instalacyjne i konserwacyjne dla klientów biznesowych w całej Polsce oraz za granicą. Współpracujemy z wieloma branżami i jesteśmy dumni z tego, że uczestniczymy w znaczących projektach tworzenia infrastruktury na całym świecie.
Specjalizujemy się w następujących usługach:

Nasza technologia zapewnia wyjątkową jakość świadczonych usług

Inwestujemy w technologię, aby móc stale podnosić jakość świadczonych usług. Posiadając innowacyjne technologie i systemy, możemy oferować naszym klientom bezkonkurencyjne usługi, z których jesteśmy niezmiernie dumni.

Nasi pracownicy to gwarancja najlepszej jakości świadczonych usług

Firmę WJ Groundwater tworzą pracownicy. Bez ich wiedzy i umiejętności nie bylibyśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości świadczonych usług. Nasza kadra kierownicza i zespoły pracujące w terenie przeszły wymagający program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży, staliśmy się ekspertami w dziedzinie zarządzania i kontroli wód gruntowych. Niezależnie od skali projektu, z chęcią podzielimy się z Państwem naszą specjalistyczną wiedzą, aby wspólnymi siłami wdrożyć najbardziej skuteczne i niezawodne rozwiązanie.

Jesteśmy na całym świecie i wszędzie wyznajemy te same wartości

Jesteśmy międzynarodową firmą posiadającą oddziały zlokalizowane w Polsce w Łodzi i w Warszawie, a także w Wielkiej Brytanii w Hertfordshire, Nottinghamshire i Glasgow, Abu Dhabi, Dubaju, Katarze i Hong Kongu.

Nieważne czy są Państwo, prywatnym Inwestorem, niewielką firmą lokalną, czy też międzynarodową korporacją, wszystkich klientów traktujemy tak samo, zapewniając najlepsze usługi poparte wieloletnim doświadczeniem.

Nasz zespół

Pracownicy WJ Groundwater to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów posiadających ogromne doświadczenie. Wszyscy nasi pracownicy to wyśmienici specjaliści z dziedziny inżynierii.