Referencje

WJ Groundwater posiada 7 letnie doświadczenie w odwodnieniach wykopów zdobyte podczas realizacji szeregu projektów budowlanych na terenie całej Polski.

W ciągu kilkuletniej działalności firmy WJ Groundwater w Polsce zyskaliśmy stałych, a przede wszystkim zadowolonych klientów, czego potwierdzeniem są poniżej przedstawione referencje:

 

 

 • nowa-lodz-fabryczna

  Współpraca układała się pomyślnie i bez zakłóceń. Końcowy efekt i standard robót oceniamy bardzo dobrze. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych i hydrogeologicznych doświadczonego i sprawdzonego partnera jakim bez wątpienia jest firma WJ Groundwater.

  Marcin Zaręba, Dyrektor Kontraktu – Konsorcjum Torpol-Astaldi-Intercor-PBDiM / Budowa Dworca Łódź Fabryczna
 • WX Office Development

  Rekomendujemy firmę WJ Groundwater Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług z zakresu odwodnień budowlanych. Dużym atutem firmy jest zdolność organizacyjna oraz doświadczona kadra cechująca się wysokimi kwalifikacjami, solidnością i zdyscyplinowaniem.

  Martyna Podsędkowska-Olczyk, Przedstawiciel Inwestora – WX Office Development 2, Budowa Ogrodowa Office w Łodzi
 • budimex_nieruchomosci

  Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z umową i sztuką budowlaną. Wykonane usługi odpowiadały naszym oczekiwaniom, współpraca przebiegała harmonijnie i bez zakłóceń. Ogólne wykonawstwo robót oceniam bardzo dobrze.

  Mirosław Wach, Kierownik Budowy- Budimex S.A. / Budowa Retro Office House