Odwodnienia wykopów

WJ Groundwater oferuje pełen zakres usług w zakresie projektowania, montażu, testowania oraz obsługi robot i instalacji odwodnieniowych. W celu uzyskania informacji dotyczących metod prowadzonych przez nas odwodnień, proszę wybrać z listy poniżej:

Odwodnienie budowlane gruntu

Podczas realizacji konstrukcji posadowionych poniżej poziomu wód gruntowych należy zastosować system odwodnień budowlanych w celu obniżenia tego poziomu.

Odwadnianie gruntu i obniżenie poziomu wody gruntowej

Odwadnianie gruntu i obniżenie poziomu wody gruntowej obejmuje również systemy odpompowywania i zatłaczania, pozwalające kontrolować poziom wód w zależności od potrzeb. Kontrolę wód gruntowych, w zależności od rodzaju terenu można prowadzić na różne sposoby.

odwodnienie-gruntu

Studnie depresyjne Odwodnienia igłofiltrami Studnie powierzchniowe

W zależności od rodzaju gruntu i charakteru realizowanego przez klienta projektu budowlanego dobieramy najlepszą i najskuteczniejszą metodę odwodnienia.

Niezależnie od rozmiaru przedsięwzięcia, nasz zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów poprowadzi Państwa przez wszystkie etapy projektu i doradzi, które rozwiązania są najbardziej opłacalne i niezawodne. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące wykonanie projektu i montaż rozwiązań spełniających wszystkie potrzeby Państwa zlecenia.

Firma WJ Groundwater inwestuje w swoich pracowników i technologie wykorzystywane w codziennej pracy, dzięki czemu jesteśmy liderami w swojej branży. Nasz zespół przeszedł wymagający program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dlatego potrafimy sprostać wszelkim wyzwaniom typowym dla montażu systemów odwodnień budowlanych i kontroli wód gruntowych.

Tagi: odwodnienie gruntuodwodnienie terenu

Powiązane Projekty