Pompowanie Próbne

Pompowania Testowe

usytuowanie pompowania próbnego

Usytuowanie pompowania próbnego

 

Pompowania próbne stanowią istotny element procesu badania wód podziemnych, czy też studium wykonalności obejmującego układ krążenia wód podziemnych. Są one źródłem istotnych informacji, które mogą mieć wpływ na proces planowania, czy kształt projektu, i często stanowią istotny element niezbędny przy uzyskiwaniu pozwolenia wodno-prawnego.

Tradycyjne pompowania próbne przeprowadza się przy użyciu studni depresyjnej oraz odpowiedniej sieci piezometrów.

 

W czym może Państwu pomóc firma WJ Groundwater?

Firma WJ posiada w tym zakresie długoletnie doświadczenie zdobyte podczas takich projektów jak pompowania próbne przeprowadzone na terenach namorzynowych w Nigerii, dla potrzeb realizacji kondygnacji podzmienych budynków w centrum Londynu, czy elektrowni jądrowej w Szkocji. Nasz zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów zapewni najwyższą jakość wykonania projektu, instalacji i przeprowadzenia pompowań próbnych.

Dane zgromadzone w wyniku pompowań próbnych dostępne są w formacie AGS, w postaci pliku Excel lub prezentacji graficznej przesyłanej mailem.

 

pompowanie próbne test 1

Pumping Test Step Test

pompowanie próbne test 2

Powiązane projekty

Zbiornik retencyjny Salford Dallas

Zbiornik retencyjny Salford Dallas

Wykonanie robót było konieczne w celu osiągnięcia lepszej jakości wód w obrębie zatoki Salford oraz kanału Manchester ship.

Uniwersytet College, Londyn

Uniwersytet College, Londyn

Uznany za jeden z czołowych uniwersytetów badań interdyscyplinarnych na świecie, UCL został założony w 1826 roku jako pierwszy uniwersytet w Londynie.

Biblioteka w Birmingham

Biblioteka w Birmingham

Library of Birmingham została otwarta we wrześniu 2013 roku, zastępując Birmingham Central Library.

Magdalen College, Oxford

Magdalen College, Oxford

Stojący obok rzeki Cherwell od 1458 roku, Magdalen College jest jednym z najbardziej znanych kolegiów na Uniwersytecie w Oxford.