Nasz zespół

Zespół WJ Groundwater składa się z wysoko wykwalifikowanych osób z bogatą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie przygotowanie techniczne i mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży budowlanej i geotechnicznej.

 • Toby Roberts

  Dr Toby Roberts Prezes Zarządu

  Ekspert w zakresie geotechniki z 30-letnim doświadczeniem, bezpośrednio odpowiedzialny za projektowanie, tworzenie specyfikacji i wdrażanie ponad 2500 systemów kontroli wód podziemnych w Wielkiej Brytanii i za granicą.

 • Richard Fielden

  Richard Fielden Dyrektor Zarządzający

  Posiada ponad 30 lat doświadczenia w budownictwie ziemnym i odwadnianiu, odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne, ukierunkowane na dalszy rozwój firmy oraz zarządzanie operacyjne.

 • Gary Holmes

  Dr Gary Holmes Dyrektor Techniczny

  Odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój działań inżynieryjnych i technicznych firmy , w tym rekultywację, aparaturę i monitoring, systemy pomp ciepła , działanie systemów , pompowań pomiarowych i systemów odwadniania.

 • Stevyn Harris

  Stevyn Harris Dyrektor Finansowy

  Odpowiedzialny za nadzorowanie wszystkich strategicznie istotnych aspektów finansowych firmy, a także za przepływ informacji finansowych do Dyrektora Zarządzającego, Zarządu i zewnętrznych stron, w tym akcjonariuszy i banków.

 • Neil Coulter

  Neil Coulter Kierownik Działu Zleceń

  Odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne projektami w Wielkiej Brytanii, jak również lider zespołu w wielu kluczowych projektach. Aktualnie pracuje jako kierownik zespołu ds. bieżącego zarządzania i rozwoju systemu zintegrowanego zarządzania HSEQ oraz celów akredytacji w firmie WJ.

 • Jyoti Vyas

  Jyoti Vyas Kierownik Działu Kadr

  Odpowiedzialna za administrowanie systemem wynagrodzeń oraz dostarczanie informacji i wsparcia dla pracowników.

 • Steve Cooke

  Steve Cooke KierownikDziału BHP

  Odpowiedzialny za doradztwo, zarządzanie i tworzenie rozwiązań w zakresie poprawy standardów bezpieczeństwa i higieny pracy w działalności spółki w Wielkiej Brytanii i na Bliskim Wschodzie.

 • Lawrence Dalby

  Lawrence Dalby Kierownik Finansowy

  Odpowiedzialny za prowadzenie kont i realizację płatności dla dostawców i podwykonawców.

 • SILVER-CLOUD-PHOTOGRAPHY.CO_.UK_WJ-GROUNDWORKS_150-600x600

  Paul Judge Główny Kierownik Działu Zleceń

  Odpowiedzialny za zarządzanie naszymi najważniejszymi projektami w Wielkiej Brytanii i na Bliskim Wschodzie.

 • Ula Markowicz

  Ula Markowicz Kierownik Działu Projektów

  Odpowiedzialna ofertowanie, analizę i projektowanie systemów odwadniania i przygotowanie projektów, prezentację i negocjację oferty oraz opracowywanie propozycji dla klientów.

 • Mark Pickett

  Dr Mark Pickett Kierownik Działu Projektów

  Odpowiedzialny za ofertowanie, analizę i projektowanie systemów odwadniania i przygotowanie projektów, prezentację i negocjację oferty oraz opracowywanie propozycji dla klientów.