Ciągła doskonałość

Niezależnie od tego czy jesteście Państwo prywatnym Inwestorem, czy dużą firmą budowlaną, WJ Groundwater zapewnia taki sam wysoki poziom oferowanych usług.

Firma WJ Groundwater oferuje kompleksowe usługi z zakresu zarządzania i kontroli wód gruntowych, obejmujące prace projektowe, instalacyjne i konserwacyjne dla klientów biznesowych w całej Polsce oraz za granicą. Współpracujemy z wieloma branżami i jesteśmy dumni z tego, że uczestniczymy w znaczących projektach tworzenia infrastruktury na całym świecie.
Specjalizujemy się w następujących usługach:

Nasza technologia zapewnia wyjątkową jakość świadczonych usług

Inwestujemy w technologię, aby móc stale podnosić jakość świadczonych usług. Posiadając innowacyjne technologie i systemy, możemy oferować naszym klientom bezkonkurencyjne usługi, z których jesteśmy niezmiernie dumni.

Nasi pracownicy to gwarancja najlepszej jakości świadczonych usług

Firmę WJ Groundwater tworzą pracownicy. Bez ich wiedzy i umiejętności nie bylibyśmy w stanie zapewnić najlepszej jakości świadczonych usług. Nasza kadra kierownicza i zespoły pracujące w terenie przeszły wymagający program szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży, staliśmy się ekspertami w dziedzinie zarządzania i kontroli wód gruntowych. Niezależnie od skali projektu, z chęcią podzielimy się z Państwem naszą specjalistyczną wiedzą, aby wspólnymi siłami wdrożyć najbardziej skuteczne i niezawodne rozwiązanie.

Jesteśmy na całym świecie i wszędzie wyznajemy te same wartości

Jesteśmy międzynarodową firmą posiadającą oddziały zlokalizowane w Polsce w Łodzi i w Warszawie, a także w Wielkiej Brytanii w Hertfordshire, Nottinghamshire i Glasgow, Abu Dhabi, Dubaju, Katarze i Hong Kongu.

Nieważne czy są Państwo, prywatnym Inwestorem, niewielką firmą lokalną, czy też międzynarodową korporacją, wszystkich klientów traktujemy tak samo, zapewniając najlepsze usługi poparte wieloletnim doświadczeniem.

Nasz zespół

Pracownicy WJ Groundwater to zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów posiadających ogromne doświadczenie. Wszyscy nasi pracownicy to wyśmienici specjaliści z dziedziny inżynierii.

Referencje

Nie musicie wierzyć nam na słowo

 • nowa-lodz-fabryczna

  Współpraca układała się pomyślnie i bez zakłóceń. Końcowy efekt i standard robót oceniamy bardzo dobrze. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić wysoką jakość wykonywanych robót budowlanych i hydrogeologicznych doświadczonego i sprawdzonego partnera jakim bez wątpienia jest firma WJ Groundwater.

  Marcin Zaręba, Dyrektor Kontraktu – Konsorcjum Torpol-Astaldi-Intercor-PBDiM / Budowa Dworca Łódź Fabryczna
 • WX Office Development

  Rekomendujemy firmę WJ Groundwater Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług z zakresu odwodnień budowlanych. Dużym atutem firmy jest zdolność organizacyjna oraz doświadczona kadra cechująca się wysokimi kwalifikacjami, solidnością i zdyscyplinowaniem.

  Martyna Podsędkowska-Olczyk, Przedstawiciel Inwestora – WX Office Development 2, Budowa Ogrodowa Office w Łodzi
 • budimex_nieruchomosci

  Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z umową i sztuką budowlaną. Wykonane usługi odpowiadały naszym oczekiwaniom, współpraca przebiegała harmonijnie i bez zakłóceń. Ogólne wykonawstwo robót oceniam bardzo dobrze.

  Mirosław Wach, Kierownik Budowy- Budimex S.A. / Budowa Retro Office House