Nasz zespół

Zespół WJ Groundwater składa się z wysoko wykwalifikowanych osób z bogatą wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie przygotowanie techniczne i mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży budowlanej i geotechnicznej.

 • Artur Bieniek

  Artur Bieniek Dyrektor Zarządzający

  Odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne projektami, ofertowanie, projektowanie systemów odwodnienia oraz przygotowywanie projektów, jak również lider zespołu w wielu kluczowych projektach.

 • Ula Markowicz

  Ula Markowicz Dyrektor Techniczny

  Odpowiedzialna ofertowanie, analizę i projektowanie systemów odwadniania i przygotowanie projektów, prezentację i negocjację oferty oraz opracowywanie propozycji dla klientów.

 • Michał Malarski

  Michał Malarski Kierownik Projektu

  Odpowiedzialny za koordynację i nadzorowanie działań firmy oraz podwykonawców w zakresie realizacji robót odwodnieniowych.

 • Daria Krawiec

  Daria Krawiec Kierownik Projektów

  Odpowiedzialna za ofertowanie, analizę i sporządzanie projektów odwodnień budowlanych oraz koordynację i nadzorowanie prac w zakresie realizacji robót odwodnieniowych.

 • KMlynarska

  Karolina Młynarska Specjalista ds. Marketingu i Zamówień Publicznych

  Odpowiedzialna za analizę rynku w zakresie profilu działalności firmy, pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie działań marketingowych i obsługę administracyjną biura.

 • Bartlomiej Bogut

  Bartłomiej Bogut Elektryk

  Odpowiedzialny za testowanie, przygotowywanie i montaż systemów elektrycznych, podłączanie szaf sterowniczych, sprawdzanie poprawności pracy urządzeń i opomiarowania systemu odwodnienia.

Pracownicy terenowi