Badania Właściwości Gruntów i Wód Gruntowych

WJ Groundwater posiada duże doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu pompowań próbnych

Badanie gruntów i wód gruntowych

Badanie parametrów gruntu oraz wód gruntowych jest niezbędne do realizacji wielu inwestycji budowlanych. Bardzo trudno jest wykonać dobry projekt fundamentów, nie znając specyfiki podłoża, na którym ma stanąć budynek.

Badanie dostarcza informacji o tym, jak dane warunki gruntowe wpłyną na budowlę oraz pozwala na prawidłowe dobranie projektu do terenu, na którym ma on zostać zrealizowany. Określenie parametrów gruntowo-wodnych oraz stanu czystości środowiska przed rozpoczęciem inwestycji pomoże uniknąć znacznych kosztów związanych z późniejszym odwodnieniem budowlanym oraz utylizacją zanieczyszczonego gruntu i wody gruntowej.

W czym może Państwu pomóc firma WJ Groundwater?

Usługi oferowane przez firmę WJ Groundwater dotyczą realizacji systemów pozyskiwania energii z gruntu i są poparte 30-letnim doświadczeniem. Rozległa wiedza oraz wieloletnia działalność w branży pozwala nam na świadczenie Państwu usług gwarantujących bezpieczeństwo, niezawodność i skuteczność wykonanej pracy.

Jesteśmy w stanie znaleźć dla Państwa odpowiednie rozwiązanie dla każdego rodzaju projektu, niezależnie od jego wielkości i lokalizacji. Zespół naszych profesjonalistów zapewni Państwu pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia, a nasza unikalna wiedza oraz doświadczenie pozwalają na udzielenie fachowych porad z zakresu badań gruntu oraz pozyskiwania z niego energii.

badanie wód gruntowych test1

Pumping Test Step Test

badanie wód gruntowych test2

Pumping Test Constant Rate

Powiązane Projekty

Zbiornik retencyjny Salford Dallas

Zbiornik retencyjny Salford Dallas

Wykonanie robót było konieczne w celu osiągnięcia lepszej jakości wód w obrębie zatoki Salford oraz kanału Manchester ship.

Uniwersytet College, Londyn

Uniwersytet College, Londyn

Uznany za jeden z czołowych uniwersytetów badań interdyscyplinarnych na świecie, UCL został założony w 1826 roku jako pierwszy uniwersytet w Londynie.

Biblioteka w Birmingham

Biblioteka w Birmingham

Library of Birmingham została otwarta we wrześniu 2013 roku, zastępując Birmingham Central Library.

Magdalen College, Oxford

Magdalen College, Oxford

Stojący obok rzeki Cherwell od 1458 roku, Magdalen College jest jednym z najbardziej znanych kolegiów na Uniwersytecie w Oxford.